KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229082
nr 1622 9082
Harald Brandberg
(1899-1971), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 31, vinterlandskap. Olja på duk. 20x29 cm, yttermått inklusive ram: 25x35 cm
Harald Brandberg, svensk bildkonstnär född 1899, död 1971.
måndag 27 maj 2024
kl 18:35:21
Harald Brandberg
Läs mer om Harald Brandberg